16 maja 2023 - Nowości

INTERZUM 2023 | Kolonia, Niemcy

Edycja imprezy przepełniona innowacjami, ekorozwojem i kolorami.


Nasz udział w Targach Interzum 2023 rozpoczął się w pamiętny sposób ceremonią wręczenia nagród Interzum Award podczas otwarcia targów w Kolonii.

Nasza nowa wodorozcieńczalna nawierzchnia z efektem chromu łącząca w sobie estetykę, dbałość o środowisko i wyjątkowe parametry użytkowe otrzymała nagrodę w kategorii „Wysoka jakość produktu”.

Jest to imponujący hołd dla niestrudzonej pracy naszego zespołu Laboratorium Badawczo-Rozwojowego. Dlatego byliśmy zachwyceni, że nagrodę odebrali osobiście Nazzareno Asciutti i Enrico Ortolani, członkowie personelu laboratoryjnego, którzy przebadali i opracowali tą nawierzchnię. To osoby, którym jesteśmy wdzięczni za ten wspaniały wynik w zakresie innowacji i designu.

To nie był dla nas koniec radosnych chwil - nadal czuliśmy się doceniani dzięki entuzjazmowi i zainteresowaniu wielu odwiedzających, którzy byli pod szczególnym wrażeniem doznań zmysłowych oferowanych przez stoisko prezentujące barwy nowej kolekcji nawierzchni do wnętrz, BALANCE COLOURS. To nie tylko paleta kolorów, ale i gama możliwości. Wysublimowane odcienie, które wyrażają szacunek dla ziemi i naszej planety.

Chromatyczny ogród, w którym przenikanie się, blask i intensywność kolorów wywołują wrażenia wizualne i dotykowe, które zupełnie zmieniają sposób w jaki postrzegamy dany przedmiot.

POPROŚ O WIĘCEJ INFORMACJI

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us