3 sierpnia 2016 - Nowości

ICA Summer party 2016

Historia 45 lat działalności


Imprezy sportowe i dobre jedzenie. Ponad 1200 osób spędziło wspólnie dzień integracji, któremu towarzyszyły wydarzenia sportowe, muzyka, gry, uliczni artyści, rozrywki dla dzieci i smaczne jedzenie.
 
Z okazji 45-lecia powstania firmy pracownicy i współpracownicy grupy ICA zostali zaproszeni do spędzenia  soboty 9 lipca w obiektach zakładu w Civitanova.
Rodzina Paniccia, z sukcesem kierująca firmą, uznała za ważne świętowanie osiągniętego celu ze wszystkimi, którzy przyczynili się do sukcesu i rozwoju grupy.
 
Uroczystości rozpoczęły się w godzinach porannych. W salach laboratorium ICA przedstawiciele sieci sprzedaży we Włoszech mieli możliwość omówienia wyników ostatnich strategii sprzedażowych. Ponadto zostali oprowadzeni po Lifelab, nowym laboratorium w całości przeznaczonym dla klientów. To nowy, ważny obszar o dużym potencjale, oddany do dyspozycji wszystkich komórek sprzedaży. 
 
Nie zabrakło także okazji do rozrywki. Po południu należące do firmy tereny zielone stały się miejscem atrakcji dla wszystkich grup wiekowych: masa dmuchańców i animacje dla najmłodszych, występy artystów ulicznych, siatkówka, tenis, tenis plażowy, bocce i tradycyjny turniej piłki nożnej, w którym swoich sił spróbowały osoby z całego świata. Atrakcją była także strefa artystyczna, w której można było zobaczyć instalację fluorescencyjną Joela Giustozzi i jego body painting. Podobnie jak strefa photo booth, gdzie uczestnicy mogli zrobić pamiątkową fotkę do mediów społecznościowych z hasztagiem #lifeincolor.
 
Przed kolacją odbyła się wycieczka po zakładzie, którą poprowadził prezes Sandro Paniccia. W grupie gości byli burmistrz miasta Civitanova Marche Tommaso Corvatta, zastępca burmistrza Giulio Silenzi, rektor Uniwersytetu w Macerata Luigi Lacchè, prezydent prowincji Macerata Antonio Pettinari oraz przewodniczący Zrzeszenia Przemysłu Prowincji Macerata Gianluca Pesarini.
Pierwszym wieczornym spektaklem był koncert Cristiny di Pietro z zespołem Pop De Luxe, prosto z “The Voice of Italy”. Potem wystąpił Valentino Alessandrini, skrzypek wykorzystujący w swych koncertach efekty świetlne, a zwieńczeniem wieczoru była muzyka puszczana przez didżeja i tańce do późnej nocy.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info