3 sierpnia 2016 - Nowości

ICA Summer party 2016

Historia 45 lat działalności


Imprezy sportowe i dobre jedzenie. Ponad 1200 osób spędziło wspólnie dzień integracji, któremu towarzyszyły wydarzenia sportowe, muzyka, gry, uliczni artyści, rozrywki dla dzieci i smaczne jedzenie.
 
Z okazji 45-lecia powstania firmy pracownicy i współpracownicy grupy ICA zostali zaproszeni do spędzenia  soboty 9 lipca w obiektach zakładu w Civitanova.
Rodzina Paniccia, z sukcesem kierująca firmą, uznała za ważne świętowanie osiągniętego celu ze wszystkimi, którzy przyczynili się do sukcesu i rozwoju grupy.
 
Uroczystości rozpoczęły się w godzinach porannych. W salach laboratorium ICA przedstawiciele sieci sprzedaży we Włoszech mieli możliwość omówienia wyników ostatnich strategii sprzedażowych. Ponadto zostali oprowadzeni po Lifelab, nowym laboratorium w całości przeznaczonym dla klientów. To nowy, ważny obszar o dużym potencjale, oddany do dyspozycji wszystkich komórek sprzedaży. 
 
Nie zabrakło także okazji do rozrywki. Po południu należące do firmy tereny zielone stały się miejscem atrakcji dla wszystkich grup wiekowych: masa dmuchańców i animacje dla najmłodszych, występy artystów ulicznych, siatkówka, tenis, tenis plażowy, bocce i tradycyjny turniej piłki nożnej, w którym swoich sił spróbowały osoby z całego świata. Atrakcją była także strefa artystyczna, w której można było zobaczyć instalację fluorescencyjną Joela Giustozzi i jego body painting. Podobnie jak strefa photo booth, gdzie uczestnicy mogli zrobić pamiątkową fotkę do mediów społecznościowych z hasztagiem #lifeincolor.
 
Przed kolacją odbyła się wycieczka po zakładzie, którą poprowadził prezes Sandro Paniccia. W grupie gości byli burmistrz miasta Civitanova Marche Tommaso Corvatta, zastępca burmistrza Giulio Silenzi, rektor Uniwersytetu w Macerata Luigi Lacchè, prezydent prowincji Macerata Antonio Pettinari oraz przewodniczący Zrzeszenia Przemysłu Prowincji Macerata Gianluca Pesarini.
Pierwszym wieczornym spektaklem był koncert Cristiny di Pietro z zespołem Pop De Luxe, prosto z “The Voice of Italy”. Potem wystąpił Valentino Alessandrini, skrzypek wykorzystujący w swych koncertach efekty świetlne, a zwieńczeniem wieczoru była muzyka puszczana przez didżeja i tańce do późnej nocy.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us