5 kwietnia 2023 - Nowości

FUORISALONE 2023: PEOPLE FOR PEOPLE

Drewno i kolor oddają nowy wymiar więzi między człowiekiem a naturą.


Czekamy na Was na imprezie FUORISALONE 2023 od 18 do 22 kwietnia, przy via Sciesa 3 w Milano.

Podczas Milano Design Week zaprezentujemy we współpracy z One Works i Brugnotto Group wystawę NATURALLY HUMAN. To seria antropomorficznych instalacji, która będzie towarzyszyć zwiedzającym na trasie. Pozwoli ona odkryć ludzki wymiar miasta, wykraczający poza cały jego chaos i zgiełk. Drewno, kluczowy element instalacji, będzie ucieleśnieniem więzi między naturą, człowiekiem i przestrzenią, w której żyjemy, a nasze pokrycia Arborea BIO ubarwią i ożywią otoczenie.

19 kwietnia o godzinie 18:30 nie przegapcie transmisji na żywo „PEOPLE FOR ALL PEOPLE: HOW TO DESIGN HUMAN-CENTERED CITIES” (“LUDZIE DLA WSZYSTKICH LUDZI: JAK PROJEKTOWAĆ MIASTA SKONCENTROWANE NA CZŁOWIEKU”) na naszym kanale YouTube, gdzie kilka czołowych postaci będzie debatować na temat związku między designem a potrzebami człowieka.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us