4 sierpnia 2021 - Nowości

FUORISALONE 2021: „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ MALUJE ŚWIAT”

Wraz z One Works and Plinio il Giovane zwracamy uwagę opinii publicznej na różne aspekty zrównoważonego rozwoju!


We wrześniu, gdy Mediolan będzie centrum skupiającym na sobie uwagę całego świata, najpierw w dziedzinie piękna i designu - wydarzeniem Salone del Mobile, a następnie sprawami zmian klimatycznych - podczas spotkania przygotowawczego do COP26. W dniach 5–10 września w trakcie „ ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ MALUJE ŚWIAT” będą poruszane tematy z obu tych obszarów: piękna i zrównoważonego rozwój, ponieważ stają się coraz bardziej nierozerwalnie związane ze sobą.

W świetle naszego nieustającego zaangażowania w ochronę środowiska i wysiłków na rzecz rozwoju zrównoważonych produktów, zorganizowanie wydarzenia wokół tego tematu było oczywiste, gwarantowane i nieuniknione.

Oprócz Grupy ICA twórcami i promotorami wydarzenia są One Works, jedna z największych włoskich firm architektonicznych działających na arenie międzynarodowej oraz Plinio il Giovane, kultowa firma na mediolańskim rynku designu, która produkuje przyjazne dla środowiska drewniane meble od 1975 roku. Razem z tymi świetnymi partnerami rozpoczniemy serię niezapomnianych spotkań i instalacji, których nie można przegapić, w siedzibie One Works przy ul. Via Sciesa 3 i zainaugurujemy nasz pierwszy Mediolański Salon Wystawowy.

Wydarzenie umożliwi wszystkim poznanie, zrozumienie i ocenę stopnia, w jakim zrównoważony rozwój może, a i w coraz większym stopniu musi być, podstawową filozofią produktu i procesu dla każdej produkcji i projektu. Plan spotkań będzie oparty na autorskim programie rozmów wirtualnych i na żywo poświęconych celom zrównoważonego rozwoju Agendy ONZ 2030.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us