4 sierpnia 2021 - Nowości

FUORISALONE 2021: „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ MALUJE ŚWIAT”

Wraz z One Works and Plinio il Giovane zwracamy uwagę opinii publicznej na różne aspekty zrównoważonego rozwoju!


We wrześniu, gdy Mediolan będzie centrum skupiającym na sobie uwagę całego świata, najpierw w dziedzinie piękna i designu - wydarzeniem Salone del Mobile, a następnie sprawami zmian klimatycznych - podczas spotkania przygotowawczego do COP26. W dniach 5–10 września w trakcie „ ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ MALUJE ŚWIAT” będą poruszane tematy z obu tych obszarów: piękna i zrównoważonego rozwój, ponieważ stają się coraz bardziej nierozerwalnie związane ze sobą.

W świetle naszego nieustającego zaangażowania w ochronę środowiska i wysiłków na rzecz rozwoju zrównoważonych produktów, zorganizowanie wydarzenia wokół tego tematu było oczywiste, gwarantowane i nieuniknione.

Oprócz Grupy ICA twórcami i promotorami wydarzenia są One Works, jedna z największych włoskich firm architektonicznych działających na arenie międzynarodowej oraz Plinio il Giovane, kultowa firma na mediolańskim rynku designu, która produkuje przyjazne dla środowiska drewniane meble od 1975 roku. Razem z tymi świetnymi partnerami rozpoczniemy serię niezapomnianych spotkań i instalacji, których nie można przegapić, w siedzibie One Works przy ul. Via Sciesa 3 i zainaugurujemy nasz pierwszy Mediolański Salon Wystawowy.

Wydarzenie umożliwi wszystkim poznanie, zrozumienie i ocenę stopnia, w jakim zrównoważony rozwój może, a i w coraz większym stopniu musi być, podstawową filozofią produktu i procesu dla każdej produkcji i projektu. Plan spotkań będzie oparty na autorskim programie rozmów wirtualnych i na żywo poświęconych celom zrównoważonego rozwoju Agendy ONZ 2030.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info