19 lutego 2015 - Nowości

Środek chroniący przed wodą EASY COAT: film i kulisy

Prostota użycia Easy Coat w ciągu jednej minuty


Producenci okien i drzwi drewnianych muszą znaleźć konkretne pomysły na innowacje, aby odnieść sukces na rynku, gdzie oferta produktów alternatywnych dla drewna wciąż rośnie. Potrzeba ta zmusiła ICA do opracowania środka chroniącego przed wodą EASY COAT.
 
W rzeczywistości, działanie czynników atmosferycznych powoduje z czasem pogarszanie się warstwy lakieru, a zwykłe środki czyszczące ograniczają się tylko do oczyszczenia powierzchni. EASY COAT to produkt innowacyjny, ponieważ regeneruje powłokę lakieru i zapewnia maksymalną ochronę drewna.
Aby przedstawić skuteczność oraz prostotę użytkowania EASY COAT, ICA zrealizowała nowoczesny film, w którym pokazano jak używać EASY COAT.
 
Film jest bardzo popularny wśród producentów okien i drzwi, którzy używają go także jako narzędzia promocyjnego, aby namówić klientów do wyboru produktów drewnianych.

Przedstawiamy tutaj nasz film oraz zdjęcia zza kulis!
 
 

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us