17 czerwca 2021 - Nowości

Architekt Giulio De Carli dołącza do Zarządu ICA Group

Giulio De Carli, Wspólnik Zarządzający One Works, wiodącej włoskiej firmy architektonicznej o zasięgu międzynarodowym, dołącza do naszego Zarządu jako Niezależny Członek Zarządu.


Decyzja ta ma na celu w szczególności wzmocnienie nadzoru nad wszystkimi etapami projektowania dla naszych klientów, od koncepcji po wdrożenie i od przystosowania gotowego produktu dla potrzeb produkcji przemysłowej po samą produkcję.

 „W tej ważnej fazie wzrostu, w której byliśmy świadkami udanej ekspansji na nowe rynki międzynarodowe i umocnienia naszej pozycji we Włoszech, uznaliśmy, że architekt Giulio De Carli posiada niezbędną wiedzę specjalistyczną, aby wesprzeć nas w realizacji naszej strategii wzmocnienia komunikacji z klientami końcowymi. Pozwala nam to przedstawić i wykorzystać wartość naszych produktów już od etapu projektowania koncepcyjnego, mając pewność, że powinniśmy dzielić się kulturą i wiedzą w zakresie innowacji i technologii, w które stale inwestujemy, z korzyścią dla całego systemu” – skomentował Sandro Paniccia, Prezes Zarządu ICA Group.

Podzielamy wizję innowacyjności i ekorozwoju Giulio De Carli, a wartości te stawiają nas w czołówce naszej branży. Giulio De Carli oferuje grupie swoją ugruntowaną wiedzę i bazę klientów, wynikające z ponad 30-letniego doświadczenia. W tym czasie rozwinął głęboką świadomość realiów rynkowych i skupił się na wartości dodanej jaką do projektowania wnoszą szczegółowe rozwiązania nierozerwalnie związane z badaniami i dążeniem do doskonałości, tworzące możliwości wyróżnienia się już od etapu projektowania koncepcyjnego, czy to w przypadku dużych inwestycji infrastrukturalnych, czy projektów wnętrz oraz produktów. Potwierdzenie tego podejścia można znaleźć w projekcie siedziby One Works w Mediolanie, pomyślanej jako centrum kreatywnego dialogu i wymiany doświadczeń między kontrahentami, profesjonalistami i klientami z branży.

Oprócz Giulio De Carli, który dołączył do Zarządu ICA Group, powołano również innych nowych członków zarządu: Andrea Paniccia, Dyrektora Generalnego i Lorenzo Paniccia, Dyrektora Technicznego ds. Badań i Rozwoju, w kontekście obecnych zmian pokoleniowych.

Zwiększenie składu Zarządu jest częścią szerszego projektu mającego na celu skuteczny rozwój zarządzania Grupą ICA, uwzględniający przyszłe możliwości biznesowe w coraz bardziej dynamicznym i złożonym rynku.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info