17 czerwca 2021 - Nowości

Architekt Giulio De Carli dołącza do Zarządu ICA Group

Giulio De Carli, Wspólnik Zarządzający One Works, wiodącej włoskiej firmy architektonicznej o zasięgu międzynarodowym, dołącza do naszego Zarządu jako Niezależny Członek Zarządu.


Decyzja ta ma na celu w szczególności wzmocnienie nadzoru nad wszystkimi etapami projektowania dla naszych klientów, od koncepcji po wdrożenie i od przystosowania gotowego produktu dla potrzeb produkcji przemysłowej po samą produkcję.

 „W tej ważnej fazie wzrostu, w której byliśmy świadkami udanej ekspansji na nowe rynki międzynarodowe i umocnienia naszej pozycji we Włoszech, uznaliśmy, że architekt Giulio De Carli posiada niezbędną wiedzę specjalistyczną, aby wesprzeć nas w realizacji naszej strategii wzmocnienia komunikacji z klientami końcowymi. Pozwala nam to przedstawić i wykorzystać wartość naszych produktów już od etapu projektowania koncepcyjnego, mając pewność, że powinniśmy dzielić się kulturą i wiedzą w zakresie innowacji i technologii, w które stale inwestujemy, z korzyścią dla całego systemu” – skomentował Sandro Paniccia, Prezes Zarządu ICA Group.

Podzielamy wizję innowacyjności i ekorozwoju Giulio De Carli, a wartości te stawiają nas w czołówce naszej branży. Giulio De Carli oferuje grupie swoją ugruntowaną wiedzę i bazę klientów, wynikające z ponad 30-letniego doświadczenia. W tym czasie rozwinął głęboką świadomość realiów rynkowych i skupił się na wartości dodanej jaką do projektowania wnoszą szczegółowe rozwiązania nierozerwalnie związane z badaniami i dążeniem do doskonałości, tworzące możliwości wyróżnienia się już od etapu projektowania koncepcyjnego, czy to w przypadku dużych inwestycji infrastrukturalnych, czy projektów wnętrz oraz produktów. Potwierdzenie tego podejścia można znaleźć w projekcie siedziby One Works w Mediolanie, pomyślanej jako centrum kreatywnego dialogu i wymiany doświadczeń między kontrahentami, profesjonalistami i klientami z branży.

Oprócz Giulio De Carli, który dołączył do Zarządu ICA Group, powołano również innych nowych członków zarządu: Andrea Paniccia, Dyrektora Generalnego i Lorenzo Paniccia, Dyrektora Technicznego ds. Badań i Rozwoju, w kontekście obecnych zmian pokoleniowych.

Zwiększenie składu Zarządu jest częścią szerszego projektu mającego na celu skuteczny rozwój zarządzania Grupą ICA, uwzględniający przyszłe możliwości biznesowe w coraz bardziej dynamicznym i złożonym rynku.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us