4 listopada 2021 - Nowości

50 lat poszukiwań

Nowy film o naszej firmie


Rocznica 50-lecia działalności firmy to czas na podsumowania oraz spojrzenie wstecz na swoją historię, ale także czas na wyznaczenie kursu ku nowym horyzontom i celom. To okazja do wspomnienia zrealizowanych z sukcesem wyzwań, ale także burz i sztormów, którym stawiliśmy czoła. Wszystko czego doświadczyła ICA GROUP w ciągu ostatnich 50 lat, to przede wszystkim efekty pracy zespołowej, wspólnej pasji, poświęcenia i determinacji naszej grupy.

Przez 50 lat w branży lakierniczej, startując z okolic Adriatyku, wypłynęliśmy jako firma na szerokie wody i otwarty ocean możliwości. Nasze marzenie, od którego wszystko się zaczęło i chęć odkrywania coraz szerszych lądów, dziś stały się rzeczywistością. ICA GROUP jako firma eksploruje nowe lądy z wytrwałością determinacją, i ogromnym zaangażowaniem.

Jest to dla naszej grupy ICA niezwykła przygoda, w której na co dzień towarzyszą nam nasi Klienci, Dostawcy, Partnerzy handlowi oraz Współpracownicy. To podróż, którą chcemy Państwu opowiedzieć w filmie. Jest on podziękowaniem dla Państwa z naszej strony, chęcią wspólnego uczczenia tego, jaką firmą się staliśmy.

Żeglujemy dalej, wpatrzeni w horyzont zmian na rynku i podążają za nimi patrzymy w przyszłość.

 

“Wytrwałość to klucz do sukcesu”
Claudio Paniccia

 

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info