4 listopada 2021 - Nowości

50 lat poszukiwań

Nowy film o naszej firmie


Rocznica 50-lecia działalności firmy to czas na podsumowania oraz spojrzenie wstecz na swoją historię, ale także czas na wyznaczenie kursu ku nowym horyzontom i celom. To okazja do wspomnienia zrealizowanych z sukcesem wyzwań, ale także burz i sztormów, którym stawiliśmy czoła. Wszystko czego doświadczyła ICA GROUP w ciągu ostatnich 50 lat, to przede wszystkim efekty pracy zespołowej, wspólnej pasji, poświęcenia i determinacji naszej grupy.

Przez 50 lat w branży lakierniczej, startując z okolic Adriatyku, wypłynęliśmy jako firma na szerokie wody i otwarty ocean możliwości. Nasze marzenie, od którego wszystko się zaczęło i chęć odkrywania coraz szerszych lądów, dziś stały się rzeczywistością. ICA GROUP jako firma eksploruje nowe lądy z wytrwałością determinacją, i ogromnym zaangażowaniem.

Jest to dla naszej grupy ICA niezwykła przygoda, w której na co dzień towarzyszą nam nasi Klienci, Dostawcy, Partnerzy handlowi oraz Współpracownicy. To podróż, którą chcemy Państwu opowiedzieć w filmie. Jest on podziękowaniem dla Państwa z naszej strony, chęcią wspólnego uczczenia tego, jaką firmą się staliśmy.

Żeglujemy dalej, wpatrzeni w horyzont zmian na rynku i podążają za nimi patrzymy w przyszłość.

 

“Wytrwałość to klucz do sukcesu”
Claudio Paniccia

 

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us