Case Study

Ravaioli Legnami

Rozwiązania w drewnie


Z ponad 30 letnim doświadczeniem, Ravaioli Legnami jako leader dwóch światów: tego od profili do okien i drzwi i tego do drewna w stolarce zewnętrznej i deckingu, traktujący w sposób organiczny i technologicznie rozwinięty: projekt , produkcję, sprzedaż, ułożenie i obsługę na miejscu montażu.

Obecnie szerokie możliwości produkcji ściśle pod klienta i ciągła obsługa są najważniejszymi, strategicznymi  elementami w ofercie Ravaioli, wyróżniającymi tę firmę na rynku narodowym i międzynarodowym.
Firma proponuje prawdziwą obsługę klienta, która rozpoczyna się już w momencie wyboru i przeróbki materiału, aż po obsługę po sprzedaży, a wcześniej doradztwo i obsługę techniczną na montażu.
Wysoko wykwalifikowany personel – którego częścią są również Doradcy Techniczni ds. Drewna uznani przez Federlegno -
zobowiązanie do dostarczania produktów certyfikowanych pochodzących z legalnych źródeł – dzięki certyfikatom FSC i procedurom zgodnym z Timber Regulation i nowemu UNI 11538-1 – to tylko niektóre z gwarancji jakości, które firma proponuje swoim klientom.
Ravaioli Legnami przewyższa klasyczną formę deckingu rozwijając ją o
możliwości funkcjonalne, architektoniczne i kreatywne.
Powstaje Ravaioli Decking Building®, nowy system projektu i konstrukcji, który proponuje drewno do stolarki zewnętrznej od poziomego po wertykalne, od outdoor po indoor, od projektowania architektury wnętrz po wielkie przedsięwzięcia projektowania krajobrazu.
Receptura Ravaioli Decking Building® zarejestrowana jest i chroniona w Europie i jest marką własną jakości mówiącą o selekcji produktów w oparciu o ich trwałość naturalną, wygląd i stabilność.
 
Ravaioli wymyśla swoją wersję deckingu. Wraz z wyjątkowym partnerem ICA wypuszcza na rynek linię Cromo Basic w nowej współczesnej wersji.
 
Deski Cromo Basic są to deski Sosny Skandynawskiej nasączone metodą impregnacji ciśnieniowej w siedmiu kolorach o efekcie metalu Arborea Metal ICA-białym, zielonym, tortora, srebro, żelazo, jasny orzech, ciemny orzech-aby uczynić bardziej wesołymi i żywymi miejsca na otwartej przestrzeni.
Linia Arborea Metal ICA składa się z impregnatów i nawierzchni wodnych o efektach metalizowanych gwarantujących wysoką ochronę dzięki obecności pigmentów metalu, które chronią drewno przed procesem degradacji pod wpływem promieni ultrafioletowych. Może być to pomysł dla tych, którzy chcą uzyskać kolor, a jednocześnie zachować przestrzeń outdoor.
 
Ravaioli Legnami zaleca ułożenie desek Cromo Basic z widocznymi śrubami w celu gwarancji maksymalnej stabilności, bez rezygnacji z estetyki.
 
Ravaioli proponuje również wyselekcjonowane deski w dużym wyborze rodzajów drzew tak jak: Teak, Ipè, Garapa, Massaranduba, Iroko, Jesion Thermo FSC, Kebony , X-Treme™ Bamboo; Perlage boazerie zewnętrzne z litego drzewa pokryte lakierami akrylowymi z gwarancją na 10 lat, opatrzone szeroką gamą bejc i przystosowane do każdego wymagania architektonicznego. Drewniane żaluzje, drewniane parawany zewnętrzne i ogrodzenia, altany, brise-soleil, wood engineering, rozwiązania do projektów
środowiska, dla odzysku i modernizacji terytorialnej i wielu innych rozwiązań.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info