Case Study

Nusco, drzwi i ościeżnice od 1968.

Tradycja i innowacja z duchem czasu.


Nusco SpA to włoskie przedsiębiorstwo będące europejskim liderem w produkcji drzwi wewnętrznych i ościeżnic.
Firma założona w latach sześćdziesiątych przez Mario Felice Nusco, obecnego Prezesa Zarządu wyrosła z długiej tradycji rzemieślniczej „made in Italy” w zakresie obróbki drewna.
Główne siedziby operacyjne i produkcyjne, zarządzane odpowiednio przez Luigi i Michele Nusco, synów Mario Felice, znajdują się w miejscowości Nola (okolice Neapolu) oraz w Bukareszcie (Rumunia) i obejmują łącznie obszar produkcyjny przekraczający 40 tysięcy m2. Łączna produkcja sięga tysiąca sztuk dziennie, co przekłada się na około 200 tys. drzwi sprzedawanych w ciągu roku i obrót łączny na poziomie około 50 milionów euro.
 
Innowacyjność, jakość wyrobów i umiejętność przewidywania trendów rynkowych spowodowały, że dziś Nusco posiada swoje salony i autoryzowanych sprzedawców na terenie całych Włoch i w licznych krajach za granicą.
Misją firmy jest tworzenie warunków do stałego i decydującego rozwoju swoich partnerów poprzez umieszczenie klienta w centrum strategii. Podejście to opiera się na skoncentrowaniu wysiłków na jakości, innowacyjności, badaniach dotyczących projektowania, dbałości o szczegóły i poszukiwaniu nowych rozwiązań.
Uczciwość i poszanowanie środowiska od zawsze charakteryzowały zarządzanie Grupą Nusco. Firma angażuje się w ochronę środowiska promując na własnym obszarze „zieloną” wrażliwość i wdrażając wszystkie działania mające na celu zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko.
 
Dlatego właśnie firma Nusco wybrała ICA. Lakiery wodne ICA, jedno- i dwuskładnikowe, przeźroczyste i kryjące umożliwiają Nusco stworzenie indywidualnych modeli i osiągnięcie wspaniałych wyników na płaszczyźnie estetyczno-jakościowej i w zakresie właściwości.
 
Firma Nusco, silna doświadczeniami i fachowością swoich rzemieślników, oferuje pełną gamę drzwi wewnętrznych i ościeżnic wykonanych z materiałów wysokiej jakości, z zachowaniem wyszukanych technik projektowych i nowoczesnej obróbki. W ten sposób rodzą się rozwiązania o wyjątkowym wzornictwie i doskonałych parametrach eksploatacyjnych, pozwalające utrzymać niezmienne piękno ościeżnic.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

 

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info