MOOD BOARD

NCS 2023: COCOONING | ciepło i przytulnie jak w kokonie

Interior Color Trends 2023+ to nowa kolekcja kolorów, będąca owocem pracy światowych ekspertów w dziedzinie kolorów i projektowania wnętrz z NCS. Trendy kolorystyczne mają charakter cykliczny, ale także podlegają wpływowi wielu różnych czynników zewnętrznych. Kolor korzystnie oddziałuje na ludzką psychikę, co jest nierozerwalnie związane z badaniami trendów, które pozwalają zrozumieć ewolucję wykorzystania kolorów.

Szeroki wybór odważnych kolorów z ciepłymi i radosnymi odcieniami zaprezentowano w ramach czterech nowych trendów NCS z myślą o wnętrzach i ich wyposażeniu:

-    Cocooning | ciepło i przytulnie jak w kokonie
-    Passages | kolory natury
-    Re-Genesis | piękno kontrastów
-    Kidultz | radosne kolory inspirowane wirtualną rzeczywistością

Trend Cocooning to bezpieczna przystań, w której chcemy przebywać, otoczeni delikatnymi, ciepłymi kolorami, które uspokajają i relaksują, dając nam szansę na naładowanie baterii. Dodanie brązowego akcentu, np. w postaci mebla, zapewnia zarówno kontrast, jak i równowagę.

Kolory w ramach tego trendu zostały już opracowane przez naszych specjalistów od kolorów i są do dyspozycji projektantów wnętrz i materiałów. Zostały one już wprowadzone do systemu kolorymetrycznego ICA Color.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us