MOOD BOARD

NCS 2022: ZIENCE

NCS Colour tradycyjnie już wyznaczył swój zespół ekspertów ds. kolorów i wzornictwa celem prognozowania trendów w wystroju wnętrz na nadchodzący rok. Przedmiotem tej analizy trendów kolorystycznych jest to, jak zmienia się wykorzystanie kolorów wraz z upływem czasu oraz jakie czynniki mają wpływ na te preferencje, a zatem każdy trend reprezentuje okres czasu, w którym żyjemy i uwzględnia również aspekty psychologiczne.

Oto cztery trendy kolorystyczne na rok 2022: Zience, One, Spring Rebels i Zero.

Zience to trend, który symbolizuje życie chwilą i poszukiwanie celu w życiu. Kolory odzwierciedlają pewien stan refleksji, w którym się znajdujemy. Słowa kluczowe dla tej palety to: tradycja, zaufanie, elegancja i zrównoważony rozwój.

Paleta barw tego trendu jest oparta na tradycyjnych i naturalnych pigmentach, z którymi każdy z nas może się zidentyfikować, są dla wszystkich zrozumiałe i budzą zaufanie.

Ciemna zieleń, czerwień i złota ochra dają poczucie wyważonego luksusu, podczas gdy jaśniejsze kolory ścian są hołdem dla wszystkiego, co słuszne i nienaruszające równowagi ekologicznej.

Kilka słów od eksperta NCS Colour: “Tę grupę kolorów można znaleźć w większości kolekcji tradycyjnych pigmentów na świecie. Ciemniejsze odcienie mają duszę i są bardzo eleganckie, mogą być używane zarówno jako akcenty, jak i do tworzenia pomieszczeń z charakterem. Jaśniejsze odcienie to idealne kolory ścian w każdym domu.”

Kolory w ramach tego trendu są dostępne w gamie lakierów ICA Group przeznaczonych do designerskich aranżacji powierzchni i przedmiotów. Umieszczono je również w bazie systemu kolorymetrycznego ICA Color.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info