MOOD BOARD

MODERN CLASSIC MOOD

Kolory i efekty kolekcji ICA Group dla stylu modern classic

Opracowaliśmy nowe środki wyrazu, odmieniając przez przypadki nawierzchnie i kolory, łącząc cechy materiału i barwy w taki sposób, aby powierzchnie nabrały wartości dekoracyjnej, stając się same w sobie projektem.

Ciągła inspiracja poprzez mood, droga, która biegnie przez zmieniające się potrzeby rynku, poszukiwanie form, linii i kolorów, tworzenie oryginalnej kultury mieszkania.

Modern Classic charakteryzuje się rozpoznawalnymi i osobistymi cechami, ukazującymi dyscyplinę i pasję do urządzania wnętrz. Wnętrza są ciepłe i eleganckie, światło pieści wszystkie przedmioty, ożywiając je i czyniąc bardziej atrakcyjnymi. Miedź satynowana, ciemne drewno, zaprawa, lakiery dopasowane do siebie aby stworzyć nową atmosferę domu.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us