MOOD BOARD

MODERN CLASSIC MOOD

Kolory i efekty kolekcji ICA Group dla stylu modern classic

Opracowaliśmy nowe środki wyrazu, odmieniając przez przypadki nawierzchnie i kolory, łącząc cechy materiału i barwy w taki sposób, aby powierzchnie nabrały wartości dekoracyjnej, stając się same w sobie projektem.

Ciągła inspiracja poprzez mood, droga, która biegnie przez zmieniające się potrzeby rynku, poszukiwanie form, linii i kolorów, tworzenie oryginalnej kultury mieszkania.

Modern Classic charakteryzuje się rozpoznawalnymi i osobistymi cechami, ukazującymi dyscyplinę i pasję do urządzania wnętrz. Wnętrza są ciepłe i eleganckie, światło pieści wszystkie przedmioty, ożywiając je i czyniąc bardziej atrakcyjnymi. Miedź satynowana, ciemne drewno, zaprawa, lakiery dopasowane do siebie aby stworzyć nową atmosferę domu.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info