MOOD BOARD

Kolory roku 2021. Virtual Relativity, trendy kolorystyczne NCS

Jak co roku NCS wybrał paletę 24 kolorów, które będą miały wpływ na tegoroczne style i tendencje w designie, jak i poza nim. Zespół ekspertów w dziedzinie kolorów i materiałów zaprezentował swoje propozycje w 4 trendach: Virtual Relativity, Bio-Depth, Seeds i Honesty.

Virtual Relativity to oderwanie się od rzeczywistego otoczenia w kierunku nowej, dającej się kontrolować rzeczywistości. To forma terapii działająca na odbiorcę pozytywnie, oferująca mu nowe doznania estetyczne.
Paleta Virtual Relativity to uspokajające, delikatne pastelowe kolory wzmocnione akcentem głębokiego błękitu, które tworzą wrażenie przestrzeni, dającej oddech i uczucie komfortu.

Kolory z tej palety są dostępne w gamie lakierów ICA Group, przeznaczone do powierzchni i materiałów. Są również zawarte w systemie mieszania kolorów ICA Color

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us