MOOD BOARD

Kolory roku 2021. Seeds, trendy kolorystyczne NCS

Jak co roku NCS wybrał paletę 24 kolorów, które będą miały wpływ na tegoroczne style i tendencje w designie, a także poza nim. Zespół ekspertów w dziedzinie kolorów i materiałów zaprezentowali swoje propozycjew 4 trendach: Virtual Relativity, Bio-Depth, Seeds i Honesty.

Seeds to trend, w którym tradycja i folklor są wykorzystywane w celu stworzenia nowego designu. Trend ten odnosi się do naszych korzeni i chęci przynależności do nich, co jest wyraźną konsekwencją globalizacji.
Dlatego właśnie trend Seeds idealnie nadaje się dla podążających za modą i odważnych osób, lubiących naturalne, ale także mocne kolory, taki jak np. żółty, jedna z barw folkloru.

Kolory z tej palety są dostępne w gamie lakierów ICA Group, przeznaczone do powierzchni i materiałów. Są również zawarte w systemie mieszania kolorów ICA Color.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info