MOOD BOARD

Kolory roku 2021. Honesty, trendy kolorystyczne NCS

Jak co roku NCS wybrał paletę 24 kolorów, które będą miały wpływ na tegoroczne style i tendencje w designie, a także poza nim. Zespół ekspertów w dziedzinie kolorów i materiałów zaprezentowali swoje propozycjew 4 trendach: Virtual Relativity, Bio-Depth, Seeds i Honesty.

Honesty to przede wszystkim ciepłe, ziemiste odcienie brązów a także żółto-czerwone tonacje nawiązujące do barw natury. Kolory takie symbolizują komfort i pewność siebie, kojarzą się z prostotą i transparentnością w przekazie. Działają uspokajająco.
Taki wybór kolorystyczny prowadzi do uzyskania powierzchni oryginalnych, wyglądających naturalnie, w których nie trzeba stosować żadnych poprawek estetycznych.

Kolory z tej palety są dostępne w gamie lakierów ICA Group, przeznaczone do powierzchni i materiałów. Są również zawarte w systemie mieszania kolorów ICA Color.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us