MOOD BOARD

Kolory roku 2021. Bio-Depth, trendy kolorystyczne NCS

Jak co roku NCS wybrał paletę 24 kolorów, które będą miały wpływ na tegoroczne style i tendencje w designie, jak i poza nim. Zespół ekspertów w dziedzinie kolorów i materiałów zaprezentował swoje propozycje w 4 trendach: Virtual Relativity, Bio-Depth, Seeds i Honesty.

Bio-Depth to kolorystycznie ciemny i mistyczny trend, który kojarzyć się może w przenośni z  podróżą w głąb nieznanej ciemności oraz odnalezienie w niej światła.
Połączenie ciemnych i jasnych odcieni w tym trendzie, daje odczucie luksusu i elegancji, a także wprowadza tajemniczy nastrój, w którym jasne tony stanowią akcenty w otoczeniu zdominowanym przez ciemne kolory.

Kolory z tej palety są dostępne w gamie lakierów ICA Group, przeznaczone do powierzchni i materiałów. Są również zawarte w systemie mieszania kolorów ICA Color.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us