MOOD BOARD

Koloru roku 2019

Pantone właśnie ogłosił kolor roku 2019: PANTONE 16-1546 Living Coral.

To odcień pełen witalności, wyrażający pragnienie optymizmu, beztroski i autentyczności, punkt spotkania świata naturalnego i cyfrowego.

„Kolor jest ujednolicającą soczewką, przez którą postrzegamy świat rzeczywisty i cyfrowy i to spostrzeżenie jest to szczególnie prawdziwe w przypadku koloru roku 2019. W czasach, gdy konsumenci potrzebują interakcji i relacji społecznych, ożywiający i pokrzepiający charakter niezobowiązującego koloru Pantone roku 2019 potrąca właściwą strunę”.

Leatrice Eiseman – Executive Director w Pantone Color Institute

Jak interpretować ten kolor we wnętrzu?

Koral doskonale łączy się z naturalnymi odcieniami drewna, jeszcze silniej wyrażając potrzebę powrotu do natury. Jeśli chodzi o zestawienia z innymi barwami, proponujemy ciepłe palety, takie jak brązy, kolor pudrowy oraz odcienie zieleni lub niebieskiego.

Nasi specjaliści od kolorów opracowali już kolor Living Coral (P52019) - oto on wraz z naszymi propozycjami połączeń.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info