MOOD BOARD

Koloru roku 2019

Pantone właśnie ogłosił kolor roku 2019: PANTONE 16-1546 Living Coral.

To odcień pełen witalności, wyrażający pragnienie optymizmu, beztroski i autentyczności, punkt spotkania świata naturalnego i cyfrowego.

„Kolor jest ujednolicającą soczewką, przez którą postrzegamy świat rzeczywisty i cyfrowy i to spostrzeżenie jest to szczególnie prawdziwe w przypadku koloru roku 2019. W czasach, gdy konsumenci potrzebują interakcji i relacji społecznych, ożywiający i pokrzepiający charakter niezobowiązującego koloru Pantone roku 2019 potrąca właściwą strunę”.

Leatrice Eiseman – Executive Director w Pantone Color Institute

Jak interpretować ten kolor we wnętrzu?

Koral doskonale łączy się z naturalnymi odcieniami drewna, jeszcze silniej wyrażając potrzebę powrotu do natury. Jeśli chodzi o zestawienia z innymi barwami, proponujemy ciepłe palety, takie jak brązy, kolor pudrowy oraz odcienie zieleni lub niebieskiego.

Nasi specjaliści od kolorów opracowali już kolor Living Coral (P52019) - oto on wraz z naszymi propozycjami połączeń.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us