Case Study

CLEI

Kreatywność i innowacyjność to pasja naszej grupy.


Zakład przemysłu meblarskiego Clei ma siedzibę w Brianza i długą historię działalności. Powstał w 1963 roku i od samego początku miał na celu dążenie do nowości; powstające w nim projekty łączą ze sobą wszechstronność z możliwościami transformacji oferowanymi przez rozwiązania modułowe do wyposażenia mieszkań, domów letniskowych i rezydencji biznesowych.

Rosnący popyt na wszechstronne i wielofunkcyjne rozwiązania wyposażenia wnętrz, spełniające różne potrzeby klientów skłoniło firmę CLEI do opracowania zestawów meblowych Living i Young, z których można tworzyć przestrzeń dzienną lub pokoje dziecięce.
 
Kolekcje o charakterze high-tech są owocem badań, kreatywności, innowacyjności i konstrukcji, które są wytycznymi polityki i strategii konkurencyjnej firmy. Doskonały design i opatentowana technologia przekładają się na niezwykłą łatwość użytkowania: aby uzyskać większą liczbę funkcji/rozwiązań nie wymagających żadnych ograniczeń, wystarczy wykonać kilka prostych ruchów.
 
Biblioteczki, pojemniki, kanapy, stoły i biurka tworzą wspólne lub dzielone pomieszczenia, a meble dzienne przekształcają się na noc w wygodne, łatwe do rozłożenia łóżka o różnych rozmiarach; co daje ogromne korzyści w porównaniu do rozwiązań tradycyjnych.
 
Miejsca nigdy nie jest za dużo, na przykład pokój dla dzieci staje się coraz mniejszy i dlatego ważne, aby był dobrze zorganizowany. Zestawy Young i Living pozwalają uzyskać dodatkowy pokój, zwielokrotniają one bowiem możliwości wykorzystania przestrzeni i w innowacyjny, oryginalny i łatwy sposób spełniają zmieniające się w ciągu doby potrzeby użytkowników związane z przechowywaniem, odpoczynkiem, nauką i relaksem.
  
Klienci CLEI mogą wybierać wśród szerokiej gamy barw nawierzchni.
Kolory są zdecydowane, współgrają ze sobą, są też zestawione kontrastowo, ożywiają przestrzeń przeznaczoną dla dzieci i sprawiają, że najmłodsi czują się protagonistami mającymi wpływ na jej wygląd. Meble wykańczane są laminatem melaminowym białym lub w odcieniu bielonego dębu, grafitu i tytoniu. Kolory uzyskiwane są za pomocą lakierów na bazie wody z możliwością efektu gofrowania. Efektem jest nowoczesny design, a przy tym materiały powlekane ekologicznymi lakierami na bazie wody firmy iCO spełniają najbardziej surowe kryteria i standardy europejskie. Partnerstwo, jakie firma Clei nawiązała z włoskim oddziałem Italian Coatings firmy ICA SpA pozwala jej wprowadzać na rynek coraz bardziej innowacyjne produkty o niezrównanej jakości.
 
Te cechy charakterystyczne sprawiają, że wyroby Clei są wyjątkowe, genialne i niepowtarzalne w czasach, gdy najlepsze pomysły są zawsze odpowiedzią na zmieniające się zapotrzebowania klienteli.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

 

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info