30 maja 2019 - Wystawy i Wydarzenia

LIGNA 2019

Innowacyjne produkty i pokazy aplikacji


LIGNA [Hannover] 27-31 maja

Innowacja i technologia to dwa główne wątki, którymi co roku przesycona jest LIGNA, wiodące światowe targi obróbki drewna.

S-MATT, BIO Coatings i INK to najnowsze linie opracowane przez nasze laboratoria badawczo-rozwojowe; produkty te były głównymi bohaterami naszego stoiska na targach LIGNA.

S-MATT to linia zaawansowanych technologicznie lakierów do mebli, która pozwala uzyskać powierzchnie ultramatowe i całkowicie antyrefleksyjne, miękkie w dotyku i wyjątkowo odporne. Ze względu na wyjątkowe parametry chemiczne i fizyczne oraz właściwości samonaprawcze można ją nazwać linią lakierów przyszłości

Linia BIO Coatings składa się z lakierów do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Są wytwarzane z surowców odnawialnych, powstających w innowacyjnych procesach rafinacji „odpadowych” substancji roślinnych, nieprzedstawiających wartości jako żywność dla ludzi.

I wreszcie INK, nowość, która rewolucjonizuje produkcję barwników do drewna i jest sposobem na zaspokojenie potrzeb profesjonalistów, projektantów i architektów poszukujących innowacyjnych rozwiązań, które gwarantują doskonałe parametry użytkowe.

LIGNA była również niepowtarzalną okazją, aby na żywo zapoznać się z właściwościami naszych produktów, dzięki pokazom aplikacji na stoiskach najważniejszych producentów instalacji lakierniczych.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us