30 maja 2019 - Wystawy i Wydarzenia

LIGNA 2019

Innowacyjne produkty i pokazy aplikacji


LIGNA [Hannover] 27-31 maja

Innowacja i technologia to dwa główne wątki, którymi co roku przesycona jest LIGNA, wiodące światowe targi obróbki drewna.

S-MATT, BIO Coatings i INK to najnowsze linie opracowane przez nasze laboratoria badawczo-rozwojowe; produkty te były głównymi bohaterami naszego stoiska na targach LIGNA.

S-MATT to linia zaawansowanych technologicznie lakierów do mebli, która pozwala uzyskać powierzchnie ultramatowe i całkowicie antyrefleksyjne, miękkie w dotyku i wyjątkowo odporne. Ze względu na wyjątkowe parametry chemiczne i fizyczne oraz właściwości samonaprawcze można ją nazwać linią lakierów przyszłości

Linia BIO Coatings składa się z lakierów do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Są wytwarzane z surowców odnawialnych, powstających w innowacyjnych procesach rafinacji „odpadowych” substancji roślinnych, nieprzedstawiających wartości jako żywność dla ludzi.

I wreszcie INK, nowość, która rewolucjonizuje produkcję barwników do drewna i jest sposobem na zaspokojenie potrzeb profesjonalistów, projektantów i architektów poszukujących innowacyjnych rozwiązań, które gwarantują doskonałe parametry użytkowe.

LIGNA była również niepowtarzalną okazją, aby na żywo zapoznać się z właściwościami naszych produktów, dzięki pokazom aplikacji na stoiskach najważniejszych producentów instalacji lakierniczych.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info