2 grudnia 2022 - Nowości

Sherwin-Williams finalizuje przejęcie ICA

Wraz z ogłoszeniem zamknięcia przejęcia, cieszymy się, że dołączyliśmy do The Sherwin-Williams Company.


ICA jest teraz częścią Sherwin-Williams Industrial Wood Division w segmencie operacyjnym Performance Coatings Group. Połączenie naszych biznesów daje możliwości przyspieszenia wzrostu w regionie i poza nim. Założona w 1866 roku firma Sherwin-Williams jest światowym liderem w branży farb i powłok, dostarczającym szeroką gamę zaawansowanych technicznie rozwiązań w ponad 120 krajach. Powszechnie szanowana marka, Sherwin-Williams, oferuje niezrównaną sieć dystrybucji, organizację handlową, światowej klasy badania i rozwój oraz szeroki dostęp do różnorodnych rynków i klientów.

Rodzina Paniccia jako główne cele The Sherwin-Williams Company postawiła  zapewnienie planów rozwoju firmy, zachowanie wiodącej w branży marki i dalsze inwestowanie w rozwój pracowników. W ramach tej transakcji przejęto wszystkie międzynarodowe operacje Grupy ICA, w tym udziały ICA w spółce joint venture z siedzibą w Indiach, ICA Pidilite.

Sherwin-Williams i ICA oferują wysoce uzupełniające się oferty produktów i wspólnie zapewnią klientom jeszcze większy portfel rozwiązań. Sherwin-Williams zapewni ICA pozycję umożliwiającą kontynuację globalnej doskonałości w dziedzinie powłok do drewna oraz prowadzenie najnowocześniejszych badań i rozwoju produktów, jednocześnie bazując na dziedzictwie i wartościach firmy.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us