9 grudnia 2019 - Nowości

Kolor roku 2020 to Classic Blue

Zobacz, jak można go uzyskać


„Żyjemy w czasach, które wymagają zaufania i nadziei. Pantone 19-4052, Classic Blue, mocny odcień niebieskiego, na którym zawsze możemy polegać, przekazuje właśnie to poczucie stałości i pewności siebie. ” Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawczy Pantone Color Institute.

Odcień, który przywołuje na myśl kolor nieba o zmierzchu, ale nie tylko. Zapytaliśmy Sandro Paniccia, naszego prezesa i właściciela Altair, o jego osobistą wizję koloru roku.

„Klasyczny niebieski zawiera całą swoją elegancję w prostocie, dokładnie tak samo, jak morze. Zacząłem żeglować jako chłopiec i biorę udział w regatach od ponad 40 lat; morze relaksuje mnie do głębi, wprawiając mnie w stan całkowitego spokoju i pogody ducha. Zawsze byłem przekonany, że tę „magię” zawdzięcza swojemu kolorowi”.

Nasz zespół ds. kolorów opracował już Classic Blue (P52020) do realizacji każdego rodzaju efektów. Obejmują one zakres zastosowań od matowych o wysokich parametrach eksploatacyjnych po błyszczące, od nawierzchni niskoemisyjnych po BIO, opracowane z wykorzystaniem surowców odnawialnych.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us