16 marca 2020 - Nowości

INFORMACJA DLA KLIENTÓW ICA POLSKA

INFORMACJA DLA KLIENTÓW ICA POLSKA


Szanowni Państwo!

 

Bezpieczeństwo naszych współpracowników i klientów jest naszym najważniejszym priorytetem. Uważnie monitorujemy wiadomości na temat koronawirusa (COVID-19) na całym świecie. Postępujemy zgodnie z zaleceniami lokalnych i światowych organów ds. zdrowia, aby podjąć odpowiednie środki ostrożności w celu ochrony pracowników, naszych klientów i społeczności, w których mieszkamy i pracujemy. W związku z powyższym chcemy do minimum ograniczyć możliwość kontaktów osobistych.

Od dnia 16.03.2020r. do odwołania w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa (COVID-19) wprowadzamy następujące zmiany w funkcjonowaniu naszych oddziałów:

1. Zamówienia przyjmujemy wyłącznie telefonicznie. Telefony oraz adresy e-mail znajdują się na naszej stronie www.icapolska.pl

2. Odbiór towaru w oddziale tylko po ustaleniu telefonicznym z pracownikami oddziału konkretnego dnia i godziny odbioru zamówionego towaru.

Ponadto w siedzibie naszej firmy podjęliśmy następujące kroki w celu poprawienia bezpieczeństwa:

3. Zawiesiliśmy możliwość organizowania spotkań.

4. Część pracowników została oddelegowana do pracy zdalnej w celu ograniczenia kontaktów międzyludzkich.

5. Wprowadziliśmy dwuzmianowy system pracy w celu bezpiecznej obsługi naszych klientów.

6. Eliminujemy wszelkie spotkania i poprosiliśmy pracowników o korzystanie z rozmów telefonicznych, e-maila i wideokonferencji w celu ograniczenia osobistej interakcji.

7. Zawiesiliśmy podróże naszych pracowników.

8. Kształcimy personel w zakresie prostych i skutecznych środków zapobiegawczych, takich jak regularne mycie rąk, zachowanie dystansu i higiena dróg oddechowych w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się zakażenia.

Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby pracownicy i klienci ICA Polska byli zdrowi i bezpieczni oraz zminimalizować rozprzestrzenianie się wirusa. Będziemy nadal monitorować tę sytuację i w miarę jej rozwoju informować o wszelkich zmianach, które wpływają na naszą firmę.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info