23 maja 2017 - Nowości

ICA zdobywa nagrodę Interzum Award za Iridea BIO

Intelligent material & design 2017


Co dwa lata wystawcy Interzum, dostawcy z sektora meblowego z całego świata, mogą ze sobą rywalizować w konkursie organizowanym we współpracy z Red Dot o niezwykle prestiżową nagrodę: Interzum Award. Międzynarodowe jury składające się z pięciu niezależnych ekspertów ze świata wzornictwa i architektury wyróżnia specjalne osiągnięcia w dziedzinie designu.
Lakiery IRIDEA BIO firmy ICA otrzymały nagrodę Interzum Award 2017 w kategorii „Materiały i powierzchnie”. Nagrodę przyznano za wysoką jakość lakierów, wykonanych z materiałów odnawialnych, uzyskiwanych w innowacyjnych procesach rafinacji „odpadowych” substancji roślinnych, nieprzedstawiających wartości jako żywność dla ludzi. To wielki sukces, owoc trzyletniej współpracy między laboratoriami Grupy ICA i holenderskiej firmy DSM.
Nagroda została wręczona 15 maja w Kolonii, w Niemczech, panom Lorenzo Paniccia (R&D Technical Manager) i Piero Paniccia (R&D Technical Director), podczas ceremonii otwarcia targów Interzum.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info