23 maja 2017 - Nowości

ICA zdobywa nagrodę Interzum Award za Iridea BIO

Intelligent material & design 2017


Co dwa lata wystawcy Interzum, dostawcy z sektora meblowego z całego świata, mogą ze sobą rywalizować w konkursie organizowanym we współpracy z Red Dot o niezwykle prestiżową nagrodę: Interzum Award. Międzynarodowe jury składające się z pięciu niezależnych ekspertów ze świata wzornictwa i architektury wyróżnia specjalne osiągnięcia w dziedzinie designu.
Lakiery IRIDEA BIO firmy ICA otrzymały nagrodę Interzum Award 2017 w kategorii „Materiały i powierzchnie”. Nagrodę przyznano za wysoką jakość lakierów, wykonanych z materiałów odnawialnych, uzyskiwanych w innowacyjnych procesach rafinacji „odpadowych” substancji roślinnych, nieprzedstawiających wartości jako żywność dla ludzi. To wielki sukces, owoc trzyletniej współpracy między laboratoriami Grupy ICA i holenderskiej firmy DSM.
Nagroda została wręczona 15 maja w Kolonii, w Niemczech, panom Lorenzo Paniccia (R&D Technical Manager) i Piero Paniccia (R&D Technical Director), podczas ceremonii otwarcia targów Interzum.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us