Case Study

GRANZOTTO

Meble o długiej żywotności


Wartość firmy ocenia się w oparciu o jakość jej produktów i skuteczność handlową, ale także na podstawie jej doświadczenia.
Zakład meblowy Granzotto, który stworzony został w 1947 roku z inicjatywy Desiderio Granzotto, rozwijał się następnie w latach 70 minionego wieku dzięki zaangażowaniu jego synów Paolo, Aldo, Franco i Ennio. Dziś zaczyna nim kierować już trzecie pokolenie tej rodziny, korzystając z doświadczeń i umiejętności projektowania i produkcji, które stawiają tę firmę na liście najlepszych producentów mebli dla dzieci i młodzieży. W latach 90 firma uzyskała szczególne uznanie na rynku europejskim dzięki projektom zestawów modułowych dla strefy dziennej i nocnej, które zwróciły uwagę klientów poszukujących mebli świetnej jakości, adekwatnych do ich potrzeb.
 
Granzotto utrzymuje swoją pozycję na rynku, opracowując coraz to nowsze funkcjonalne kolekcje, które są zgodne z aktualnymi trendami w aranżacji wnętrz oraz stylem życia młodszej klienteli. Firma od zawsze stawia na innowację , analizę i rozwój; dzięki współpracy z ekspertami z branży stale ulepsza swoje propozycje i spełnia najbardziej zróżnicowane potrzeby klientów. Technicy i projektanci wnętrz na bieżąco śledzą nowości dotyczące technologii wykończeń, kierując się w swojej pracy dbałością o szczegóły oraz chęcią uzyskania absolutnej niezawodności.
 
Granzotto to kwintesencja made in Italy , rzemiosła najwyższej jakości, gwarancja dla najbardziej wymagających klientów.
Meble w pokojach dla dzieci są przytulne, bezpieczne, funkcjonalne i trwałe. Firma od zawsze stosuje materiały powlekane lakierami wysokiej jakości. Wszystkie elementy są fornirowane sklejką dębu i klonu lub  okleiną jesionową w 23 kolorach powlekaną odpornym na zarysowania lakierem kryjącym o otwartych porach. Łącząc odcienie podobne lub barwy kontrastujące ze sobą można uzyskać wiele różnorodnych kombinacji kolorystycznych. Ponadto Granzotto oferuje swoim klientom produkty na wymiar z możliwością zastosowania lakierów kryjących pod klienta na bazie palety RAL i NCS.
 
Partnerstwo, jakie firma nawiązała z ICA SpA pozwala jej wprowadzać na rynek coraz bardziej innowacyjne produkty o niezrównanej i nieporównywalnej jakości. ICA jest bardzo istotna dla firmy Granzotto , ponieważ posiada szeroką gamę kolorów i nawierzchni , która pozwala na tworzenie wielu indywidualnych rozwiązań poszczególnych elementów wchodzących w skład zestawów mebli.
ICA to dla zakładów meblarskich Granzotto strategiczny partner, na którym zawsze mogą polegać i który gwarantuje im innowacyjne produkty wysokiej jakości będące wynikiem ciągłych badań laboratoryjnych przeprowadzanych przez wykwalifikowany personel. W wyniku synergicznej współpracy obu firm, powstają projekty na wymiar, z doskonałym wykończeniem i zwracające uwagę na każdy szczegół.
 
Zakład meblarski Granzotto wybrał firmę ICA także ze względu na uwagę, jaką przykłada ona do kwestii ekologii. Wodorozcieńczalne anty-bakteryjne i nietoksyczne lakiery firmy ICA zapewniają jakość produktu i nie są szkodliwe dla środowiska; zgodnie z parametrami certyfikacji programu LIFE w Unii Europejskiej. W 1995 r. gama dwuskładnikowych lakierów wodorozcieńczalnych ICA została odznaczona przez Wspólnotę Europejską znakiem LIFE za „trwały rozwój mający na uwadze środowisko”.
Granzotto stosuje najwyższej jakości drewno, w pełni nadające się do recyklingu, oraz standardy produkcyjne potwierdzone certyfikatami jakości.
Certyfikaty te dają gwarancję na produkt końcowy oraz osobom , które urządzają pokoje dla dzieci jak i pracownikom zakładu w S. Lucia di Piave, w północno-wschodnich Włoszech, tam gdzie sztuka tworzenia mebli z pasją i starannością osiągnęła najwyższy poziom kunsztu.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

 

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info