automatyczna polerka frontów meblowych

Automatyczna polerka do frontów meblowych z przenośnikiem taśmowym i oscylującą głowicą polerską najlepiej pracuje z pastami isand.

 

Idealna precyzja w szlifowaniu i polerowaniu. Marka Isand rozszerzyła swoją ofertę o Automatyczną polerkę do frontów meblowych z przenośnikiem taśmowym i oscylującą głowicą polerską sterowaną numerycznie. Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem
na Polskę. To idealne rozwiązanie dla producentów elementów lakierowanych, gwarantujące powtarzalność i optymalizacje procesu produkcji. Sam uproszczony proces jest wynikową
nowej technologii w oparciu o nową pastę A1-która bardzo szybko wywołuje pożądany efekt w zautomatyzowanej czynności. Należy przy tym zaznaczyć że dużym plusem jest zaskakujący bilans cenowo jakościowy.Jesteśmy jedynym dystrybutorem produktu na Polskę.

Jesteśmy jedynym dystrybutorem produktu na Polskę.

Zasada działania
Front meblowy przemieszcza się na przenośniku taśmowym pod głowicą polerską. Głowica wykonuje ruchy w poprzek polerowanego frontu oraz oscylacyjnie wzdłuż, rozpoznając jego wymiar. Pasta polerska nakładana jest na front meblowy ręcznie. Panel operatorski umożliwia definiowanie cyklów pracy, czyli ilość przejść głowicy nad materiałem, prędkość obrotową polerki dla każdego cyklu oraz siłę docisku polerki.
 


 

Dane techniczne

  • Maksymalny rozmiar frontu meblowego: 1600 x 800 mm lub 1600 x 1100 mm
  • Wymiar przenośnika taśmowego: 1600 x 800 mm
  • Dwa stoły rolkowe 800 x 800 mm
  • Uchwyt materiału: stół próżniowy
  • Głowica polerska: silnik trójfazowy 1,5 kW lub 2 kW sterowany falownikiem
  • Wzdłużne oscylacje głowicy realizowane za pomocą cyfrowo sterowanego

Ruchu przenośnika taśmowego (ruch liniowy i oscylacyjny):

  • Przesuw głowicy: napęd liniowy pneumatyczny
  • Sterowanie: PLC z dotykowym panelem operatorskim LCD
  • Pomiar wielkości frontu meblowego: czujniki optyczne i ultradźwiękowe

 

 

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

 

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info