24 maja 2019 - Wystawy i Wydarzenia

INTERZUM 2019

Nowy wymiar lakierów


INTERZUM [Kolonia, Niemcy] 21-24 maja

 

LOOKING AHEAD” to motto, które zaprezentowaliśmy na targach INTERZUM 2019 w Kolonii, salonie odbywającym się co dwa lata, podczas którego prezentowane są nowe trendy dla sektora wystroju wnętrz i dla projektowania środowiska przyszłości.


Nasz udział rozpoczął się od nagrody INTERZUM AWARD w kategorii Intelligent material & design, przyznanej dla linii nowoczesnych lakierów o wyjątkowych parametrach chemicznych i fizycznych oraz właściwościach samonaprawczych.

 

Na stoisku odwiedzający mogli dotknąć paneli pokrytych produktami S-MATT i poznać z bliska wszystkie ich SUPERMOCE, takie jak antyrefleksyjność, odporność na odciski palców, ultramatowość i ekstremalna wytrzymałość.

 

Pośród prezentowanych nowości znalazły się też produkty wzbogacające linię BIO Coatings, wytwarzane z surowców odnawialnych, powstających w innowacyjnych procesach rafinacji „odpadowych” substancji roślinnych, nieprzedstawiających wartości jako żywność dla ludzi. Z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju, zalety tych produktów sięgają jeszcze dalej, ponieważ ich cykl produkcyjny pozwala znacznie zredukować emisje CO2 do atmosfery.

Formę prezentowanym na wystawie lakierom BIO nadały meble dla dzieci firmy Cocò&Design, których ekologiczna koncepcja rewolucjonizuje świat dziecięcych pokoików.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us