13 listopada 2018 - Nowości

Wystawa IDEA trafia na Holenderski Tydzień Designu

Po sukcesie na Fuorisalone w Mediolanie i Rundetaarn w Kopenhadze, wystawa IDEA przenosi się na Holenderski Tydzień Designu


Nasze farby BIO krążą po świecie dzięki wystawie IDEA - The Design Supermarket, ironicznej i rozrywkowej wystawie firmowanej przez Niklasa Jacoba, który zaangażował do współpracy 18 międzynarodowych projektantów.

Po sukcesie na Fuorisalone w Mediolanie, wystawa IDEA została przeniesiona na Rundetaarn w Kopenhadze, a następnie wylądowała na Holenderskim Tygodniu Designu, odbywającym się w dniach 20-28 października w Eindhoven.

18 projektantów pochodzących z sześciu różnych krajów przyjęło zaproszenie Duńczyka Niklasa Jacoba do zrealizowania projektów typu „zrób to sam”, które w ironiczny i zabawny sposób miały złożyć hołd światu IKEA. Stąd nadana wystawie nazwa, nawiązująca do hasła szwedzkiego giganta: IDEA, The Design Supermarket. Jest tam stół dla jednostek aspołecznych nazwany Chatt, stół Diät dla tych, którzy są na diecie czy Grandiös - podium dla egocentryków. Oprócz innych dzieł jest także szafa do ukrywania kochanka, z wygodnym miejscem do siedzenia i regałem na jedną książkę.

Przedmioty stworzone na tę wystawę zostały pomalowane produktami IRIDEA BIO, wykonanymi z odnawialnych, nietoksycznych i ekologicznych surowców, które umożliwiają znaczną redukcję emisji CO2 do atmosfery. Wybór, który wpływa na zdrowie ludzi, od miejsca pracy po dom. 

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us