13 listopada 2018 - Nowości

Wystawa IDEA trafia na Holenderski Tydzień Designu

Po sukcesie na Fuorisalone w Mediolanie i Rundetaarn w Kopenhadze, wystawa IDEA przenosi się na Holenderski Tydzień Designu


Nasze farby BIO krążą po świecie dzięki wystawie IDEA - The Design Supermarket, ironicznej i rozrywkowej wystawie firmowanej przez Niklasa Jacoba, który zaangażował do współpracy 18 międzynarodowych projektantów.

Po sukcesie na Fuorisalone w Mediolanie, wystawa IDEA została przeniesiona na Rundetaarn w Kopenhadze, a następnie wylądowała na Holenderskim Tygodniu Designu, odbywającym się w dniach 20-28 października w Eindhoven.

18 projektantów pochodzących z sześciu różnych krajów przyjęło zaproszenie Duńczyka Niklasa Jacoba do zrealizowania projektów typu „zrób to sam”, które w ironiczny i zabawny sposób miały złożyć hołd światu IKEA. Stąd nadana wystawie nazwa, nawiązująca do hasła szwedzkiego giganta: IDEA, The Design Supermarket. Jest tam stół dla jednostek aspołecznych nazwany Chatt, stół Diät dla tych, którzy są na diecie czy Grandiös - podium dla egocentryków. Oprócz innych dzieł jest także szafa do ukrywania kochanka, z wygodnym miejscem do siedzenia i regałem na jedną książkę.

Przedmioty stworzone na tę wystawę zostały pomalowane produktami IRIDEA BIO, wykonanymi z odnawialnych, nietoksycznych i ekologicznych surowców, które umożliwiają znaczną redukcję emisji CO2 do atmosfery. Wybór, który wpływa na zdrowie ludzi, od miejsca pracy po dom. 

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info