21 marca 2014 - Artykuł specjalny na temat produktów

NATURALTOUCH

Naturalny wygląd


NaturalTouch to innowacyjna wodorozcieńczalna farba do drewna, którą laboratoria badawczo-rozwojowe Grupy ICA opracowały jako odpowiedź na utrzymujący się trend w sposobie wykańczania mebli, który pragnie coraz bardziej podkreślać piękny i naturalny wygląd drewna. Dzięki wysokiej matowości produkt ten umożliwia zachowanie naturalnego wyglądu, typowego dla surowego drewna, i zapewnia bardzo przyjemne wrażenia dotykowe.
 
NaturalTouch to przezroczysty dwuskładnikowy produkt nawierzchniowy na bazie wody odznaczający się dobrymi właściwościami chemicznymi i dużą odpornością na żółknięcie, ścieranie i zarysowania. Na dobrze wypolerowaną powierzchnię drewna nakłada się jedną warstwę produktu, stosując metodę natryskową.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info